Slovensko, hrdosť a budúcnosť naša

Autor: Radoslav Tore | 18.11.2020 o 17:27 | (upravené 18.11.2020 o 17:48) Karma článku: 6,06 | Prečítané:  165x

Etiketa dnešných dní sa nám rozpadá pred nosom a niet v nej ani kúska sladkej príchute,ktorá by sa dala konzumovať ušnými lalokmi.

 Kde sme sa to dostali, keď sme sa prestali starať do vecí spoločných či verejných. Hrdosť a jednota nami musí pretekať ako Dunaj cez našu zem. Jednotne a neustále sa musí hýbať,pretože ak zastane, naakumuluje sa a zanechá za sebou devastačné následky.

 Vážení priatelia,mám pocit, že musíme zabrať na plné obrátky,nakoľko to, čo sme schopní robiť dnes, už zajtra môže byť nepodstatnou minulosťou. Upozorňujem a zároveň chcem poradiť,že doba sa bude meniť a práve sa to aj deje. Bude to bolieť a aj to momentálne bolí, s tým už nič nenarobíme, potrebné je sa vo svojom vnútri zomknúť a zahryznúť a vydržať ťažké časy nečasy. Len vaša vôľa, odhodlanie sa meniť a zlepšovať vás v dnešných časoch môžu zachrániť a urobiť šťastnými. Turbulencia a nestálosť vonkajšieho prostredia nás bude obklopovať neustále, je len na nás, či sa s jej rýchlosťou a premenlivosťou vyrovnáme.

 V jednoduchosti to môžeme povedať alebo podsunúť ako formulku,že prežijú len najsilnejší a najschopnejší z nás. Páči sa vám to alebo nie, je to úplne nepodstatné. Primárne je najdôležitejšia vaša hrdosť,sila a odhodlanie čeliť náročným situáciam,takže važení, hore hlavu, vzpriamiť oči,rozhýbať ruky, nohy a naštartovať svoju myseľ.

DRŽÍM PALCE.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Výzvy realitného trhu

Lacno a nevkusne. Po rokoch úpadku hľadáme, v čom sme vynikali

Vracajú sa architektonické súťaže.

Dobré ráno

Dobré ráno: Policajt v Starej Turej brutálne kopal do muža na zemi

Prípad rieši policajná inšpekcia.


Už ste čítali?